Pramoniniai nuotekų valymo įrenginiai

Pramoniniu nuotekų valymo įrenginiai gamykloms, imonėms

Pramoniniai nuotekų valymo įrenginiai

MEIRY prekinio ženklo sistemos buvo sukurtos pasitelkiant nuotekų valymo srityje pirmaujančių įmonių žinias ir patirtį. Kurdami savo produkciją šiuolaikiškai įrengtoje gamybinėje bazėje mes kontroliuojame absoliučiai visus gamybinius procesus, pasitelkiant moderniausias technologijas. Dėka MEIRY technologų, projektuotojų ir modernios gamybinės bazės, šiandien savo klientui galime pasiūlyti patį optimaliausią nuotekų valymo sprendimą. Jums nebereikės derintis prie kitų tiekėjų, nuo šiandien prie Jūsų poreikių derinsimės mes! Dėl mūsų ilgametės patirties ir sukurtų technologijų sutaupysite ženklią pinigų sumą ne tik įsirengiant, bet ir eksploatuojant nuotekų valymo sistemą. Mūsų tikslas – sutaupyti kliento pinigus ir laiką, todėl siūlome ne tik sistemos gamybą, pristatymą, bet ir savo konsultacijas nuo pat projekto pradžios iki MEIRY sistemos eksploatavimo.

Pasaulyje gausu skirtingų pramoninių nuotekų valymo sistemų, kurios turi savų pliusų ir minusų. Kurdami ir plėtodami MEIRY sistemą, konkurentų ilgamečius trūkumus mes pavertėme savais privalumais.

Pagrindiniai mūsų privalumai:

 • Dėka MEIRY novatoriškų technologijų, ši pramoninių nuotekų valymo sistema klientui atsiperka jau po 3-5 metų.
 • MEIRY pristatoma jau iš anksto surinkta ir užpildyta, todėl sistemos montavimas ir paleidimas užtrunka apytiksliai vieną savaitę.
 • Kompaktiški surenkami moduliai leidžia sutaupyti montuojant nuotekų valymo sistemą – žemės kasimo darbai kainuos žymiai mažiau.
 • Moduliniai sprendimai leidžia sistemą montuoti bet kokiose geologinėse sąlygose ir lengvai pritaikoma prie bet kokių pramoninių gamyklų/fabrikų.
 • Išvalytos nuotekos gali būti naudojamos kaip techninis vanduo gamyboje.
 • MEIRY sistema lengvai prijungiama prie jau esamų komunalinių tinklų.
 • Sistema pagaminta iš ilgaamžės medžiagos, kurios neveikia korozija.
 • Sistemos veikimui įtakos neturi net šaltas žiemos oras.
 • MEIRY sistema mobili, nesunkiai transportuosite į kitą vietą.

Kur dažniausiai montuojama MEIRY pramoninių nuotekų valymo sistema?

 • Skerdyklose.
 • Mėsos apdirbimo įmonėse.
 • Maisto gamybos fabrikuose.
 • Žuvies apdirbimo fabrikuose.
 • Žuvies fermose.
 • Gėrimų gamybos įmonėse.
 • Ir aukščiau nepaminėtose, kitose įmonėse ir fabrikuose.

Integruojami antžeminiai pramoniniai nuotekų valymo įrenginiai

Absoliučiai nauji ir inovatyvūs antžeminiai gamybos įmonių nuotekų valymo įrenginiai – MEIRY CLEAN/PRO. Šie įrenginiai yra ypatingai kompaktiški, lengvai montuojami patvarūs ir turintys puikius parametrus, padedančius išvalant pramonines nuotekas iki tokio švarumo, kad vanduo gali būti puikiai naudojamas techninėms reikmėms taip taupant vandens ir finansinius resursus. Pasitelkdami naujausias technologijas pasiekėme, kad pramoninių nuotekų valymo įrenginiai šiai dienai yra tikra kompaktiški, užima pakankamai mažai vietos ir jų nebereikia kasti į žemę, jie puikiai veikia ant žemės sumontuoti ant nedidelio betoninio pamato. Jei atkreipsite dėmesį į rinkoje siūlomus pramoninius nuotekų valymo įrenginius, pastebėsite, kad jie yra dideli ir ne tokie patogūs eksploatuoti, jų montavimui išleidžiama ženkliai didesnė pinigų suma. MEIRY-CLEAN/PRO – absoliuti naujovė, valant pramonines gamybos įmonių nuotekas pasitelkiant moderniausią automatiką, kuri periodiškai įspėja klientą apie įrenginiui atėjus aptarnavimo laiką. Šių nuotekų valymo įrenginių priežiūra ypatingai paprasta – sistema suprojektuota taip, kad klientas nebūtų įpareigotas “tarnauti” daiktui. Įrenginio korpusas pagamintas iš itin patvaraus polipropileno, kuris yra atsparus įvairioms apkrovoms bei yra ilgaamžis. MEIRY CLEAN/PRO įrenginiai turi šilumos izoliaciją, todėl šaltos žiemos jiems tikrai nebaisios.

Pramoninis valymo įrenginys gamybinėms nuotekoms valyti
Gamybos nuotekų valymo sistema

Flotacijos įranga gamybos nuotekoms

Flotacijos įrenginiai yra neatskiriama gamybos nuotekų valymo įrangos dalis, tačiau atsižvelgę į mūsų klientų ir partnerių konkrečius objektus ir juose valomas nuotekas, mes sukūrėme dvi flotacijos įrenginių versijas: cilindro ir stačiakampio formos flotacijos įrangą MEIRY-F gamybos nuotekoms valyti. Taip siekiame kuo veiksmingiau panaudoti kliento patalpas ir kuo efektyviau pritaikyti sprendimus, atsižvelgiant į kliento valomų nuotekų hidraulinės ir taršos apkrovas.

Įmonių gamybinių nuotekų flotacijos įrenginys
flotacijos ir mechaninio nuotekų valymo įranga.jpg

Nuotekų mechaninio išankstinio valymo sistemos

Atsižvelgiant į gamybos pramonės specifiką, nuotekose dažnai pasitaiko didelių netirpių priemaišų, kurios turi būti pašalintos prieš tolimesnį gamybos nuotekų valymą. Dėl šios priežasties mes sukūrėme mechaninį rotorinį sietą MEIRY-R. Atsižvelgiant į mūsų klientų darbo specifiką, rotaciniai sietai yra naudojami labai agresyvioje aplinkoje, todėl mes gaminame šį gaminį iš polipropileno. Ši medžiaga neturi korozinių savybių, yra patvari ir atspari įvairioms rūgštims. Galima naudoti rotacinius sietus, kurių filtravimo geba yra nuo 0,15 mm iki 5 mm. Rotacinis sietas gali būti naudojamas ir kaip atskiras technologinis vienetas, ir kaip integruotas sprendimas bendroje gamybos nuotekų valymo sistemoje.

Mechaninio gamybinių nuotekų valymo įranga
Gamybos nuotekų mechaninio valymo irenginiai

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai įmonėms ir gyvenvietėms

Biologinius valymo įrenginius MEIRY-S su integruota naujausia technologija nereikia kasti į žemę, jie lengvai sumontuojami ant nedidelio betoninio paviršiaus ir pastatomi Jūsų norimoje vietoje. MEIRY-S technologija ypatingai tinka vietose kur yra aukštas gruntinio vandens lygis arba žemės kasimo darbams trukdo išvedžiotos požeminės komunikacijos. Šie gamybos nuotekų biologiniai valymo įrenginiai apdoroja didelius kiekius nuotekų, todėl tinka praktiškai kiekvienai gamyklai, maisto perdirbimo įmonei. Taip pat MEIRY-S puikiai tiks ten, kur jau yra įrengtas nuotekų valymo įrenginys, tačiau jis tinkamai nefunkcionuoja, kadangi sistemą galima lengvai prijungti prie esamos sistemos be didelių kaštų kasimo darbams.

Pagrindiniai MEIRY-S privalumai:

 • Pigus ir lengvas valdymas.
 • Užima mažai vietos.
 • Norint įrengti šią įrangą, nereikia atlikti didelių kasimo darbų.
 • Aukščiausi išvalyto vandens parametrai.
 • Mechaninių priemaišų arba perteklinio dumblo išsiliejimo iš sistemos prevencija.
 • Itin atsparus kintamoms apkrovoms.
 • Lengvą prijungti sistemą prie esamų inžinerinių komunikacijų.
Biologiniai gamybinių nuotekų valymo įrenginiai