Plastiko gaminiai

Technologijoms žengiant į priekį, metalą ir medį pamažu keičia plastikas. Matydami šią tendenciją, savo klientams siūlome inovaciją – plastiko gaminiai iš polipropileno.

Plastiko gaminiai

Polipropilenas – tai ilgaamžė, itin tvirta, sudėtyje toksinų neturinti medžiaga, kuri yra atspari vandeniui, korozijai, pelėsiui, UV spinduliams ir daugeliui cheminių medžiagų. Dėl šių savybių polipropilenas puikiai tinka tiek lauke tiek ir viduje, maisto pramonėje, taip pat ir agresyvioje aplinkoje, sąlyčiui su chemikalais. Ši medžiaga yra lengvai valoma, todėl nereikalaus papildomų pastangų ją prižiūrint.

  • Projektavimas – turite idėją, bet nežinote kas galėtų ją įgyvendinti? Mes galime Jums padėti! Įsiklausydami į Jūsų poreikius, paruošime tik Jums skirtą sprendimą.
  • Gamyba – atsižvelgdami į Jūsų poreikius, gaminame standartinius ir nestandartinius, įvairių dydžių ir formų, skirtingų spalvų gaminius iš polipropileno.
  • Prekyba – siūlome įvairios paskirties standartinius ir nestandartinius gaminius: lauko, vidaus baldus, lauko tualetus, dušus ir praustuves, paplūdimio persirengimo kabinas. Įvairios talpos ir rezervuarai, nuotekų pakėlimo siurblinės, kilnojami ir mobilūs pastatai, riebalų gaudyklės, vėdinimo, oro valymo, šilumos regeneratorių sistemų korpusus, bokštelius – namelius.
  • Montavimas – ne tik projektuojame, bet ir atliekame visas gaminių montavimo paslaugas.

Šiuo metu iš plastiko gaminame tokią produkciją kaip: Požeminiai rūsiai, plastikiniai dangčiai ir dugnai, vidaus ir lauko tualetai, dušai, neslidi plastiko grindų danga, higieniškos sienos, riebalų gaudyklės (atskirtuvai), šilumos regeneratorių korpusai, atitvarai sporto aikštėms, vidaus ir lauko baldai, korpusai oro valymo sistemoms, sūkurinių voių ir baseinų korpusai, medžiotojų bokšteliai, mobilios sienos, nestandartiniai lagaminai kelionėms lėktuvu iš plastiko, siurblinės, dalys oro filtrams, skysčių surinkimo padėklai, lauko praustuvės, paplūdimio persirengimo kabinos, kilnojami ir mobilūs pastatai, talpos ir rezervuarai, vėdinimo sistemų korpusai, lauko ir vidaus baseinai, įrengiami tvenkiniai, žuvų auginimo baseinai – rezervuarai, vandens aeracijos komplektai. Nestandartiniai plastiko gaminiai ruošiami atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus ir konsultuojant didelę patirtį turinčių savo srities ekspertų taip užtikrinama galutinio produkto kokybė, efektyvumas, mažos sąnaudos ir patraukli kaina.

Išsamią informaciją apie polipropileno plastiką ir gaminamus produktus iš plastiko rasite apsilankę balpo.lt

Plastiko gaminiu pjovimas
Polipropileno plastiko gaminiai
Plastiko produkcijos gamyba
Polipropileno plastiko lenkimas