Nuotekų valymo įrenginių montavimas

Mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai atlieka nuotekų valymo įrenginių montavimo darbus. Tik tinkamai sumontuotas nuotekų valymo įrenginys, gali kokybiškai funkcionuoti ir atlikti savo paskirtį. Darbuotojai atsižvelgdami į klientų poreikius, sklypą, vietą ir įvertinę įvairius kitus svarbius veiksnius, pasirūpins kokybišku montavimu.

Visi vykdomi darbai atidžiai prižiūrimi, darbuotojai laikosi numatytų saugos reikalavimų, kas užtikrina kokybišką baigiamąjį rezultatą. Darbai vykdomi sistemingai, kruopščiai planuojami darbai ir laikas, užtikrinant ir garantuojant, kad darbai būtų užbaigti numatytu laiku.

 

Prekyba

Siūlome platų Premium klasės nuotekų valymo įrenginių pasirinkimą, kuriems išduodame eksploatacinių savybių deklaraciją ir techninį pasą, su kuriuo įrenginiui bus taikoma net 10 m. garantija. Kad įrenginys maksimaliai funkcionuotų, labai svarbu, kad montavimas būtų atliktas, laikantis reikalavimų.

 

Taip pat galime pasiūlyti: naftos, riebalų gaudykles, nuotekų ir priešgaisrinius rezervuarus, gelžbetonines talpas, polietileno talpyklas, vandens, srutų rezervuarus, vandens telkinių aeravimo komplektus, siurblines.